‘Stanstechniek haalt meer uit metaal’

Maak kennis met Stanstechniek

Jurgen van Loon

Directeur / Commercie

0315-324000

j.vanloon@stanstechniek.com

Petro van Ooijen

Bedrijfsleider

0315-257951

p.vanooijen@stanstechniek.com

Jordie Hulshof

Verkoop Binnendienst

0315-257959

verkoop@stanstechniek.com

Sjonnie Huls

Planning

0315-257956

s.huls@stanstechniek.com

Carolien Hiddink

Hoofd Administratie

0315-324000

c.hiddink@stanstechniek.com

Ellen te Brake

Administratie / Financiën

0315-324000

invoice@stanstechniek.com

Ellen Koskamp

Inkoop

0315-324000

e.koskamp@stanstechniek.com

Rob Harbers

Logistiek

0315-257952

magazijn@stanstechniek.com

Engin Uzun

Logistiek

0315-324000

magazijn@stanstechniek.com

Sander Lucas

Project Engineer / Werkvoorbereider

0315-257954

s.lucas@stanstechniek.com

Clemens Kok

Project Engineer / Werkvoorbereider

0315-257957

c.kok@stanstechniek.com

Bauke Sessink

Project Engineer / Werkvoorbereider

0315-257958

b.sessink@stanstechniek.com

Fabian Schuurman

Project Engineer / Werkvoorbereider

0315-324000

f.schuurman@stanstechniek.com

Christian Bekker

Project Engineer / Werkvoorbereider

0315-257953

c.bekker@stanstechniek.com