‘Stanstechniek haalt meer uit metaal’

Maak kennis met Stanstechniek

Jurgen van Loon

Directeur / Commercie

+31 315-324000

j.vanloon@stanstechniek.com

Petro van Ooijen

Bedrijfsleider

+31 315-257951

p.vanooijen@stanstechniek.com

Jordie Hulshof

Verkoop Binnendienst

+31 315-324000

sales@stanstechniek.com

Sjonnie Huls

Planning

+31 315-257956

s.huls@stanstechniek.com

Carolien Hiddink

Hoofd Administratie

+31 315-324000

c.hiddink@stanstechniek.com

Ellen te Brake

Administratie / Financiën

+31 315-324000

invoice@stanstechniek.com

Ellen Koskamp

Inkoop

+31 315-257955

purchase@stanstechniek.com

Rob Harbers

Logistiek Manager

+31 315-257952

logistics@stanstechniek.com

Engin Uzun

Logistiek

+31 315-324000

logistics@stanstechniek.com

Sander Lucas

Project Engineer / Sales Engineer

+31 315-257954

s.lucas@stanstechniek.com

Clemens Kok

Project Engineer / Werkvoorbereider

+31 315-257957

c.kok@stanstechniek.com

Bauke Sessink

Project Engineer / Werkvoorbereider

+31 315-257958

b.sessink@stanstechniek.com

Ricardo Agra

Project Engineer / Werkvoorbereider

+31 315-257953

r.agra@stanstechniek.com

Twan Huijbers

Project Engineer / Werkvoorbereider

+31 315-324000

t.huijbers@stanstechniek.com

Patrick Braakman

Project Engineer / Werkvoorbereider

+31 315-257959

p.braakman@stanstechniek.com

Ruben Boerboom

Project Engineer / Werkvoorbereider

+31 315-324000

r.boerboom@stanstechniek.com

Robin Arentsen

Technische Automatisering

+31 315-324000

r.arentsen@stanstechniek.com

Coen te Woerd

Technische Automatisering

+31 315-324000

c.tewoerd@stanstechniek.com

Duncan Bruin

ICT-Manager

+31 315-324000

d.bruin@stanstechniek.com